Ograniczone miejsce do montażu emulatora

Ograniczone miejsce do montażu emulatora

 

Ograniczone miejsce do montażu emulatora. Produkcją emulatorów drugiej sondy lambda zajmujemy się już od wielu lat. Wprowadziliśmy do oferty różne wersje tego produktu, od emulatora sondy lambda prostego długiego, przez jego odpowiednik prosty krótki, emulatory kątowe czy innowacyjne emulatory drugiej sondy lambda z regulacją przepływu spalin. Mając na uwadze opinie i cenne uwagi Naszych Klientów staramy się na bieżąco informować i doradzać na blogu, w jaki sposób dopasować odpowiednią wersję emulatora sondy lambda do danego układu wydechowego pojazdu oraz jego indywidualnych parametrów. Często spotykamy się z informacją, że emulatory proste długie PPEM01, PPEM05 czy PPEM08 z uwagi na niewielką przestrzeń montażową w danym układzie wydechowym, po prostu nie mieszczą się pomiędzy drugą sondą lambda a kolektorem. W takim przypadku warto rozważyć jego odpowiednik kątowy.

 

Dzięki zastosowaniu przez PiterParts płynnej regulacji kątowej, możliwej dzięki dwumodułowej budowie (osobny korpus i trzpień), emulator można dowolnie ustawić na wyjście drugiej sondy lambda, bez niepotrzebnego kręcenia samą sondą jak to ma miejsce przy zastosowaniu klasycznego kolanka „sztywnego”. W naszej ofercie znajdą Państwo 3 warianty emulatora kątowego: PPEM03 (otwór 4mm), PPEM04 (otwór 2mm), PPEM03-R (otwór regulowany w zakresie 0-4mm). Jak dobrać odpowiedni otwór przelotowy emulatora drugiej sondy lambda? Jakiś czas temu poruszaliśmy ten temat na naszym blogu, więcej wskazówek tutaj.

Emulator drugiej sondy lambda czy do działa? Odpowiadamy stanowczo, że tak! Przed zakupem pamiętajmy jednak o kilku przesłankach dotyczących wyboru odpowiedniej wersji adaptera. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasz dział techniczny z chęcią udzieli Państwu informacji oraz pomoże dobrać odpowiedni emulator drugiej sondy lambda do samochodu.

http://piterparts.pl/glowna/164-emulator-sondy-lambda-katowy-regulowany-5905279120679.html

Małgorzata Krawiec

Dział Marketingu

PiterParts

2 komentarze

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.