Potrafimy więcej niż przewody hamulcowe z rurki miedzianej

Potrafimy więcej niż przewody hamulcowe z rurki miedzianej

Potrafimy więcej niż przewody hamulcowe z rurki miedzianej. Ciekawi Was ten tytuł? No mnie też by zastanowił. Coraz więcej klientów dzwoni do nas aby odwzorowywać im różnego rodzaju „konstrukcje” które znajdują w samochodzie. Nasza przygoda zaczęła się od przewodów hamulcowych. Większość końcówek mamy na półce, więc nie jest problemem dla nas zarobić przewód z różnymi rodzajami końcówek. Takie przewody hamulcowe wykonujemy na poczekaniu. Klient przychodzi, składa zamówienie, czeka 5 minut i przewody hamulcowe ma zakute. Brzmi jak w idealnym świecie – ale u nas tak właśnie to działa.

Więcej czasu zajmują nam konstrukcje wykonywane na wzór przyniesiony przez klienta. Z nimi tez dajemy sobie bez problemu radę. Wykorzystujemy do tego celu maszynkę do zarabiania przewodów FTD350 oraz nasze giętarki. Produkty które sprzedajemy wykorzystujemy również w codziennej pracy. Nie można zapomnieć również o prostownicy ręcznej która idealnie jest w stanie wyprostować rurkę miedzianą. Prostownica do rurek miedzianych to idealne rozwiązanie gdy zależy nam aby produkt końcowy wyglądał idealnie.

Zbieram dla Was materiały i w następnym wpisie pokaże jakimi cudami się zajmujemy i jakie elementy z rurki miedzianej klienci chcą aby im wykonać. Będziecie zaskoczeni 🙂

Ania – piterparts.pl

1 komentarz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.