Rurka miedziana i nie tylko FOTORELACJA

Rurka miedziana i nie tylko FOTORELACJA

Rurka miedziana i nie tylko FOTORELACJA. Naobiecywałam ostatnim razem że szybko postaram się przedstawić Wam nasze najnowsze konstrukcje ale obudziłam się pod dwóch tygodniach że jeszcze tego nie zrobiłam – życie.

Zaczynając od początku. Firma Piterparts zajmuje się sprzedażą rurki miedzianej miękkiej w różnej średnicy. Rodzaje średnic bardzo szybko znajdziecie na naszej stronie internetowej. Jednak, że w naszej firmie pracują bardzo kreatywne osoby – staramy się to maksymalnie wykorzystać.

Sytuacja była taka. Zadzwonił klient. Powiedział, że potrzebuje kilkanaście metrów rurki. Standardowe zamówienie.Takich mamy na pęczki. Ale nie. Ten klient okazał się bardziej wymagający. Zaprojektował sobie jak rurka miedziana powinna być wyprofilowana dla jego własnych potrzeb i zapytał się czy jesteśmy w stanie wykonać dla niego konstrukcje właśnie z rurki miedzianej miękkiej. Dlaczego nie? Pomyśleliśmy. Wstępne uzgadnianie było tylko słowne, jednak z czasem pewniejsze było oprzeć się na ręcznym rysunku aby każda ze stron wiedziała o czym mowa. Tak właśnie klient stworzył swoją wizję konstrukcji rurki miedzianej i przelał ja na papier. My na jej podstawie przygotowaliśmy dla niego gotowy produkt. Wykonanie tej usługi kosztowało nas dosyć dużo pracy/siły fizycznej. Nie powiem – nerwy też były. Ale koniec końców zadanie wykonane, klient zadowolony. My czekamy dalej na takie projekty.

Poniżej fotografie przedstawiające konstrukcję z rurki miedzianej.

2 komentarze

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.