Wiemy jak idealnie wyprostować rurkę miedzianą

Wiemy jak idealnie wyprostować rurkę miedzianą

Wiemy jak idealnie wyprostować rurkę miedzianą. Z perspektywy czasu możemy śmiało powiedzieć, że nasza prostownica ręczna do rurek cieszy się dużym uznaniem wśród naszych klientów. Regularnie musimy uzupełniać zapasy w naszym magazynie. Nie ma się co dziwić. Każdy, kto używał, bądź miał możliwość przetestowania naszej prostownicy do rurek, że znacząco ułatwia ono prostowanie rurek miedzianych i nie tylko miedzianych. Idealnie sprawdzi się podczas prostowania rurek z aluminium, stali nierdzewnej, a także mosiądzu. Do tego nasza prostownica jest prosta w obsłudze, a czas potrzebny na idealne wyprostowanie rurki jest zadowalająco krótki. Ale po co w ogóle prostować te rurki miedziane? Nie można zostawić ich pozwijanych lub spróbować wyprostować je w tradycyjny sposób? Ręką lub stopą? Otóż odpowiedź brzmi: NIE. Nigdy nie uzyskacie efektu idealnie prostej rurki prostując ją w tradycyjny sposób – w rękach, nogach, przy użyciu wałka do ciasta, czy też innych kuchennych, i nie tylko kuchennych, wynalazków.

Proste rury umożliwiają swobodny przepływ gazów i cieczy, a to z kolei zwiększa efektywność całego układu. No i oczywiście kwestia finansowa, ponieważ sprawny układ oznacza mniejsze koszty eksploatacji. Dodatkowo używając prostownicy do rurek redukujecie zużycie materiału, zmniejsza się także ilość odpadów powstałych podczas produkcji. Nie zapominajmy o profesjonalnym wyglądzie instalacji. Wyprostowane przewody hamulcowe lepiej będą się prezentować.

W naszej ofercie znajdziecie prostownice ręczne do rur, rurek i przewodów o różnych średnicach: 3/16”, 1/2”, 1/4”, 1/8”, 5/8”, 3/8”, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 15mm, 16mm.

Polecamy zobaczyć krótki film instruktażowy. Przekonacie się, że prostowanie przewodów przy użyciu prostownicy do rurek miedzianych i przewodów hamulcowych jest naprawdę proste i szybkie, a efekt zadowala, i to jak!

Zespół Piterparts

 

4 komentarze

  1. Podpisuję się pod tym. Rurki po użyciu prostownicy są idealnie proste.

  2. Miałem okazję przetestować Waszą prostownicę do rurek podczas Targów z Poznaniu. Bardzo dobry produkt.

  3. Mam pytanie do osób, które miały okazję przetestować prostownicę do rurek – naprawdę warto kupić? Próbowaliście w jakiś inny sposób prostować rurki miedziane?

    • Tak jak wspominałem wcześniej – uważam, że warto kupić tą prostownicę ręczną do rurek. Nie próbowałem w inny sposób prostować rurek miedzianych, bo jak raz wyprostowałem je prostownicą – nie było sensu testować innego urządzenia.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.