Dlaczego warto wybrać emulator regulowany

Dlaczego warto wybrać emulator regulowany

Dlaczego warto wybrać emulator regulowanyDlaczego warto wybrać emulator regulowany Od lat zajmujemy się produkcją różnego rodzaju emulatorów sondy lambda. Bazujemy na opinii naszych klientów dlatego stale poszerzamy naszą ofertę, by spełnić oczekiwania każdego zainteresowanego. Znajdziecie u nas emulator sondy lambda prosty, emulator sondy lambda kątowy, a także emulator z regulacją przepływu spalin. I właśnie na tym ostatnim chcielibyśmy się skupić. Do układu wydechowego naszego pojazdu emulator regulowany wkręcamy tylko raz. Dołączony do emulatora klucz imbusowy posłuży nam do korekty otworu przelotowego, a pojawiająca się na desce rozdzielczej kontrolka check engine już nie będzie nas denerwowała. No i zapomnielibyśmy, nie jest konieczne ponowne wykręcanie emulatora z układu wydechowego. Warto pamiętać, że im częściej emulator jest wkręcany i wykręcany, tym większe prawdopodobieństwo jest, że druga sonda lambda ulegnie uszkodzeniu.

Emulator regulowany możemy dopasować do indywidualnych parametrów samochodu, takich jak pojemność silnika, odchylenie od poziomu stechiometrycznego mieszanki paliwowo-powietrznej.

Emulator drugiej sondy lambda z regulacją przepływu spalin w naszej ofercie jest dostępny w dwóch wariantach: prosty (PPEM01-R) oraz kątowy (PPEM03-R). Z uwagi na niewielką przestrzeń montażową w danym układzie wydechowym, emulatory proste nie spełniają swojej roli, ponieważ po prostu nie mieszczą się pomiędzy drugą sondą lambda, a kolektorem. W takim przypadku polecilibyśmy zastosowanie emulatora kątowego.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem technicznym. Rozwiejemy Wasze wszystkie wątpliwości i doradzimy, jaki emulator będzie odpowiedni do układu wydechowego Waszego pojazdu.

Zespół Piterparts

2 komentarze

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.