Rurka miedziana nie tylko na przewody hamulcowe

Rurka miedziana nie tylko na przewody hamulcowe

Rurka miedziana nie tylko na przewody hamulcowe W naszej ofercie najpopularniejszym wykorzystaniem rurek miedzianych, jest użycie ich do produkcji przewodów hamulcowych. Oczywistą sprawą jest, że nie jest to jedyne ich zastosowanie. Rurki miedziane używane są także w instalacjach gazowych, klimatyzacjach, instalacjach chłodniczych oraz do modernizacji instalacji centralnego ogrzewania. Rurka miedziana, ze względu na fakt, iż jest materiałem higienicznym i antybakteryjnym ogranicza powstawanie bakterii i osadów wewnątrz rurki. Z tego powodu rurka miedziana będzie dobrym wyborem do konstrukcji instalacji ciepłej i zimnej wody pitnej.

Miedź charakteryzuje się bardzo dobrą plastycznością. Jest łatwo obrabialna mechanicznie, a do tego doskonałym przewodnikiem cieplnym i elektrycznym. Nie można zapomnieć, że rurka wykonana z miedzi posiada wysoką odporność na korozję.

Rurka miedziana może być śmiało stosowana w instalacjach skroplonych gazów, w których temperatura wynosi nawet -200°C oraz w instalacjach klimatyzacji, w których ciśnienie robocze wynosi 35-40 barów. Rury miedziane wraz z upływem czasu nie tracą swoich właściwości. Zaletą z pewnością będzie fakt, iż rury miedziane mogą wytrzymać przez 30 minut temperaturę otoczenia sięgającą 650°C, co zapewnia bezpieczeństwo całej instalacji gazowej.

Co z jakością? Rurki miedziane wykonywane są zgodnie z normami narzuconymi przez Unię Europejską, dzięki czemu mamy gwarancję najwyższej jakości wyrobu.

Zespół PiterParts

 

3 komentarze

  1. Rurka miedziana najlepszym wyborem.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.