Aston Martin DB9 dystanse do kół

Aston Martin DB9 dystanse do kół

Aston Martin DB9 dystanse do kół Wiecie co nas cieszy i motywuje do działania? Że nasi klienci z chęcią do nas wracają z kolejnymi projektami. Nie tak dawno wykonywaliśmy, na specjalne zamówienie naszego klienta, dystanse do kół dla Lamborghini Gallardo. Uzyskaliśmy poszerzenie na każdej stronie o 65 mm. Oprócz wykonania dystansów do kół zmianie uległ rozstaw otworów montażowych, ponieważ celem nie było tylko poszerzenie samego Lambo, ale także adaptacja obręczy kół z Lamborghini Aventador. Relację z tego projektu zdawaliśmy na naszych social mediach na bieżąco. Tych, którym to umknęło zachęcamy do zajrzenia na naszego bloga i poczytania o projekcie Extreme Gallardo.

Ponownie w naszej firmie pojawił się nie byle jaki gość, z nie byle jakim projektem. My w PiterParts z otwartymi rękami przyjmujemy takie perełki. Mimo hałasu generowanego przez nasze maszyny, z za zamkniętej bramy hali produkcyjnej, wyraźnie można było usłyszeć charakterystyczny ryk V12. Premium Car Club po raz kolejny zgłosił się do naszej firmy z projektem wykonania dystansów do kół. Tym razem projekt dystansów do kół wykonujemy do brytyjskiego kunsztu motoryzacji, jakim jest Aston Martin DB9. Co tu dużo mówić – 4,3 sekundy do setki, 460 KM, prędkość maksymalna 307 km/h. Czujecie temat?
Więcej szczegółów zdradzimy w najbliższym czasie, dlatego zachęcamy do śledzenia naszych social mediów. Zapewniamy, że będzie się działo 🙂

Zespół PiterParts

Aston Martin DB9 dystanse do kół

1 Comment

  1. No ładne furki obsługujecie. Czekam na więcej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.