Jak wyeliminować błąd p420

Jak wyeliminować błąd p420

Jak wyeliminować błąd p420. Wyobraźcie sobie sytuację. Jedziecie sobie spokojnie swoim samochodem i nagle na desce rozdzielczej pojawia się znienawidzona przez wszystkich kierowców pomarańczowa kontrolka z symbolem silnika. CHECK ENGINE. Co to oznacza? Kłopoty. Oczywiście nie życzymy tego nikomu, ale coraz częściej dzwonią do nas klienci z pytaniem, jak poradzić sobie z kontrolką, przez którą nie mogą spać po nocach. Powiemy tak. Bardzo duże prawdopodobieństwo, że problem leży po stronie niesprawnego katalizatora. Błąd p420. Pierwsza sonda lambda wykrywa zbyt bogatą mieszankę spalin, a co za tym idzie, silnik przechodzi w stan awaryjny, spadają osiągi pojazdu, zwiększa się zużycie paliwa, a na desce rozdzielczej wesoło sobie świeci check engine. Co zrobić, by usunąć błąd p420?

Możemy oczywiście jechać do serwisu, by skasować uciążliwą kontrolkę, jednak nie będzie to lekiem na całe zło. Owszem, na jakiś czas migający symbol silnika nie będzie nas denerwować, ale gwarantujemy Wam, że znowu zacznie. I to w niedługim czasie od momentu ostatniego kasowania pamięci komputera. Jeżeli nie usuniemy przyczyny błędu p420 – kontrolka będzie do nas powracać, jak bumerang. W takim razie co należy zrobić, by móc spać spokojnie i nie wydać przy tym fortuny na naprawy? Zamontować emulator drugiej sondy lambda. Jest idealnym rozwiązaniem na tego typu usterkę, a do tego tanim i nieskomplikowanym. My jako producent emulatorów dajemy Wam gwarancję wysokiej jakości i niskiej ceny.

W naszej ofercie znajdziecie następujące emulatory drugiej sondy lambda:

Emulatory proste:

Emulator drugiej sondy lambda – prosty z otworem przelotowym 3 mm, wykonany z wysokogatunkowej stali

Emulator drugiej sondy lambda – Mosiężny krótki z otworem przelotowym 4 mm

Emulator drugiej sondy lambda – Mosiężny krótki z otworem przelotowym 2 mm

Emulator drugiej sondy lambda wykonany z kwasoodpornej stali nierdzewnej o otworze przelotowym 3 mm

Emulator drugiej sondy lambda krótki z otworem przelotowym 2 mm, wykonany z wysokogatunkowej ocynkowanej stali

Emulatory kątowe:

Emulator Kątowy Drugiej Sondy Lambda z otworem przelotowym 4 mm, wykonany z wysokogatunkowej ocynkowanej stali

Emulator Kątowy Drugiej Sondy Lambda z otworem przelotowym 2 mm, wykonany z wysokogatunkowej ocynkowanej stali

Emulatory regulowane:

Emulator sondy lambda – prosty regulowany posiadający zakres regulacji od 0 do 3 mm, wykonany z wysokogatunkowej ocynkowanej stali

Emulator sondy lambda – kątowy regulowany z zakresem regulacji od 0 do 4 mm, wykonany z wysokogatunkowej ocynkowanej stali

Teraz, gdy błąd p420 Was dopadnie, już wiecie gdzie się zgłosić. Czekamy w gotowości 🙂

Zespół PiterParts

 

 

 

 

 

 

3 komentarze

  1. Witam, poszukuje – Emulator kątowy drugiej sondy ( ostatniej ) – za katalizatorem do mojego BMW E46. Jaki by mi Państwo polecili?

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.