Poznań Motor Show 2018 Motoryzacja Jutra

Poznań Motor Show 2018 Motoryzacja Jutra

Poznań Motor Show 2018 Motoryzacja Jutra. Największe targi motoryzacyjne, to największa i najlepsza impreza tego typu w Polsce.

Obowiązkowe wydarzenie dla pasjonatów motoryzacji jak również dla całych rodzin.

Targi pod hasłem „Motoryzacja Jutra” będziemy mogli zobaczyć ponad 60 motoryzacyjnych premier.

Samochody koncepcyjne, wizja motoryzacji według projektantów i inżynierów przyszłości to niektóre z planowanych atrakcji. Tego roczna edycja odsłoni zwiedzającymi pojazdy w ramach :

  • Salonu samochodowego
  • Salonu motocyklowego
  • Salonu caravaningowego
  • Salonu ciężarowego

„Dlaczego Poznań Motor Show? Dlatego, że to największa i najlepsza impreza tego typu w Polsce, a skoro jest największa i najlepsza, to jak można tu nie być?” – Martin Śliwa, dziennikarz motoryzacyjny.

Wyjątkowa atmosfera oraz mnóstwo atrakcji zapewni każdemu rozrywkę. Zespołu Piterparts też tam nie zabrakło.

Niezliczona liczba atrakcji:

  • międzynarodowe premiery
  • zawody stuntu motocyklowego – Stunter Wars
  • tory offroadowe
  • tuning samochodowy w najlepszej odsłonie
  • Custom Motor Show- ręcznie modyfikowanych motocykli

 

Press Day

Press Day to dzień dla dziennikarzy oraz pasjonatów związanych z biznesem motoryzacyjnym. Ograniczona liczba biletów  gwarantuje komfort podczas zwiedzania targów. Konferencje największych marek, premierowe pokazy, ekspozycje, możliwość rozmowy z wystawcami, limitowane pakiety informacyjne to jedne z atrakcji w tym unikatowym momencie podczas Targów Motor Show.

 

Darmowy przejazd ZTM

Dodatkowo kupując bilety w przedsprzedaży, mogą skorzystać za darmo z komunikacji miejskiej ZTM. Poruszanie się środkami komunikacji miejskiej w  Poznaniu oraz w strefach aglomeracji poznańskiej to połączona promocja wraz z niższą ceną biletów w przedsprzedaży.

 

Poznań Motor Show 2017

W ubiegłym roku widzieliśmy 60 polskich premier samochodowych oraz 170 wystawców którzy prezentowali się przed liczącą ponad 135.000 publicznością.

 

Krótka relacja z targów..

I jak co roku Targi Motor Show Poznań nas nie zawiodły. Można było nacieszyć oko nowymi pojazdami przeróżnych marek, poznać nowinki technologiczne, uczestniczyć w przeróżnych szkoleniach. Jak co roku swoje stoisko miało TVN TURBO gdzie zawsze wiele się dzieje. Dla podzielenia się wrażaniami poniżej prezentujemy najlepsze zdjęcia z tegorocznych Targów.

Galeria Targów Motor Show Poznań 2018

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.