Ręczna prostownica do rurek miedzianych

Ręczna prostownica do rurek miedzianych

Ręczna prostownica do rurek miedzianych. W naszej ofercie już od dawna możecie znaleźć ręczną prostownice do rurek miedzianych o różnych średnicach. Cieszy się ona wielkim uznaniem wśród naszych klientów. Nie wiemy, czy wiecie, ale w zasadzie nasza prostownica nadaje się nie tylko do prostowania rurki miedzianej. Z powodzeniem poradzi sobie również z rurkami stalowymi, nierdzewnymi, mosiężnymi, czy też aluminiowymi.

Ręczna prostownica do rurek miedzianych

Jeżeli mieliście okazję prostować rurkę miedzianą, czy też wykonaną z innego materiału, za pomocą ręcznej prostownicy wiecie, że nasza prostownica jest bardzo prosta w obsłudze. By idealnie wyprostować rurkę miedzianą nie są potrzebne dodatkowe umiejętności, wiedza, czy też siła, którą w ten proces trzeba włożyć. Co najważniejsze, idealnie prostą rurkę można otrzymać w bardzo krótkim czasie.

 

Nasze prostownice przewidziane są zarówno dla rurek calowych, jak i metrycznych. W naszej ofercie znajdziecie prostownice ręczne do rur, rurek i przewodów o różnych średnicach: 3/16”, 1/2”, 1/4”, 1/8”, 5/8”, 3/8”, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 15 mm, 16 mm.

Produkt cechuje się bardzo dużą trwałością. Za jego pomocą jesteście w stanie wyprostować kilometry rurki miedzianej. Zaufajcie nam, wiemy co mówimy. Ręczną prostownicę do rurek używamy praktycznie non stop.

Dlaczego prostujemy rurki miedziane?

W prostych rurkach przepływ gazów i cieczy odbywa się w sposób swobodny. Co za tym idzie, zwiększa się efektywność całego układu. Co oznacza sprawny układ? Z pewnością niesie za sobą mniejsze koszty eksploatacji, a nasz portfel nie zapłacze. Warto również wziąć pod uwagę fakt, że podczas prostowania rurek za pomocą ręcznej prostownicy nie powstają tony odpadów poprodukcyjnych. Redukuje się również zużycie materiału. Ważnym aspektem jest także wygląd całej instalacji. Chyba każdy się zgodzi, że przewody hamulcowe zdecydowanie lepiej wyglądają, gdy są idealnie wyprostowane.

Jeżeli jeszcze nigdy nie mieliście okazji do używania ręcznej prostownicy do rurek miedzianych, zachęcamy do zakupu i wypróbowania jej „w akcji”. Polecamy również zapoznać się z filmikiem instruktażowym, na którym zobaczycie, jak dziecinnie proste jest prostowanie za pomocą ręcznej prostownicy do rurek miedzianych.

Zespół PiterParts

2 komentarze

  1. Dość często używam tej prostownicy do rurek. Nic złego nie mogę o tym produkcie powiedzieć. Polecam wszystkim.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.