Elementy zawieszenia już dostępne w naszej ofercie

Elementy zawieszenia już dostępne w naszej ofercie

Elementy zawieszenia już dostępne w naszej ofercie. Jak wiecie, zadowolenie naszych klientów jest dla nas kwestią priorytetową. Idąc tym tropem postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę i włączyć do niej elementy zawieszenia japońskiej firmy QSTEN.

Tak jak wspomnieliśmy, firma QSTEN jest japońską marką premium, która dostarcza najwyższej jakości części zamienne na rynek wtórny przemysłu motoryzacyjnego – afermarket. Dostarcza również podzespoły na pierwszy montaż m.in. dla Subaru, Mazdy, czy Nissana.

Fabryki firmy QSTEN zlokalizowane są w kilku państwach świata, m.in. w Turcji, Japonii oraz Niemczech. To właśnie tam produkowane są elementy zawieszenia, układu hamulcowego, układu kierowniczego, układu przeniesienia napędu, czy też łożyskowania kół.

Warto podkreślić, że wszystkie elementy samochodu firmy QSTEN produkowane są według wysokich standardów, w oparciu o normy OE zgodnymi z ISO TS16949. Daje to gwarancję dużej trwałości, bezpieczeństwa oraz niezawodności.

W naszej ofercie znajdziecie elementy zawieszenia takie, jak wahacze, czy sworznie wahaczy. Elementy te dedykowane są do wielu marek pojazdów. By mieć pewność, że dany element zawieszenie jest przeznaczony do Waszego pojazdu, podajcie nam cztery podstawowe informacje, a my to dla Was sprawdzimy. Co będziemy potrzebować, by tego dokonać?

  • model pojazdu
  • pojemność i moc silnika
  • rok produkcji pojazdu
  • nr VIN auta

Te cztery informacje wystarczą, byśmy mogli zweryfikować poprawność doboru części do Waszego pojazdu. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z nowościami w naszej ofercie. Pamiętajcie, że zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Zespół PiterParts

2 komentarze

  1. Bardzo ciekawy artykuł

  2. Fajnie, że włączyliście te elementy do oferty 😉

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.