Zalety masy uszczelniającej Reinzosil

Zalety masy uszczelniającej Reinzosil

Zalety masy uszczelniającej Reinzosil. Musicie uszczelnić powierzchnię w silniku, ale nie wiecie na jaką masę uszczelniającą się zdecydować? My powiemy Wam, dlaczego powinna to być masa uszczelniająca Reinzosil.

Zacznijmy od tego, że w naszej ofercie znajdziecie Silikon Reinzosil w tubce o pojemności 70 ml oraz w butelce ciśnieniowej o pojemności 200 ml. Ta masa uszczelniająca doskonale sprawdzi się w każdych warunkach. Jej zakres temperaturowy wynosi od -50°C do nawet + 300°C. Co więcej, masa uszczelniająca Reinzosil nadaje się do wszystkich powierzchni w silnikach wszystkich producentów, ale nie tylko. Można ją śmiało stosować do uszczelnienia osi, przekładni, tulei cylindrowych, a także obudowy wykonanej z tworzywa sztucznego. A co z chropowatymi powierzchniami? I w tym przypadku masa uszczelniająca Reinzosil sprawdzi się doskonale.

Zalet masy uszczelniającej Reinzosil jest wiele. Jedną z najważniejszych jest odporność na benzynę, olej napędowy, ekodiesel, oleje, smary półpłynne, wodę, wodę morską, a także ozon i światło słoneczne. Co więcej, jej aplikacja nie jest skomplikowana. Posiada również zdolności pozycjonowania i formowania.

Jeżeli chodzi o opakowanie, to możliwe jest zarówno aplikowanie masy uszczelniajacej zarówno przy dyszy u dołu, jak i u góry. Warto również wiedzieć, że silikon Reinzosil zapobiega korozji. Bezkwasowe utwardzenie nie spowoduje uszkodzenia podzespołów elektrycznych, czy elementów wykonanych z tworzywa sztucznego.

Warto wspomnieć, że czas utwardzania masy uszczelniającej jest znacznie krótszy, niż w przypadku innych silikonowych mas dostępnych na rynku. Zatyczka sprawia, że masa uszczelniająca nie zaschnie w dyszy nanoszącej. Niby błaha rzecz, a tyle może zdziałać. Kolejna sprawa, która dla wielu pewnie będzie dość istotna, Reinzosil jest bezwonny.

Sami widzicie, jak wiele zalet posiada masa uszczelniająca Reinzosil. Gorąco zachęcamy do zakupów.

Zalety masy uszczelniającej Reinzosil

Zespół PiterParts

1 komentarz

  1. Produkt godny polecenia, fajnie uszczelnia.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.