Ciekawe pomysły na prezenty wykonane z rurki miedzianej

Ciekawe pomysły na prezenty wykonane z rurki miedzianej

Ciekawe pomysły na prezenty wykonane z rurki miedzianej. Panowie, dzisiaj jest Dzień Kobiet! Nie macie pomysłu na prezent? Podsuniemy Wam kilka wyjątkowych, które Wasze Panie z pewnością docenią.

Sami doskonale wiecie, jak wiele zastosowań ma rurka miedziana. Nadaje się ona nie tylko na przewody hamulcowe, czy do instalacji centralnego ogrzewania. Niedawno przedstawiliśmy Wam, że rurka miedziana nadaje się również do… rękodzieła. I tutaj jest cały myk.

Co byście powiedzieli na własnoręcznie wykonany prezent z rurki miedzianej? Wystarczy tylko otworzyć swoją głowę i stworzyć za pomocą rurki miedzianej fantastyczne arcydzieła. Z pewnością Wasze Kobiety docenią, że poświęciliście Wasz czas, by wykonać dla nich coś wyjątkowego. Możliwości macie naprawdę sporo. Rurka miedziana idealnie nadaje się do tworzenia różnych kształtów. Możecie pokusić się na przykład o zrobienie personalizowanej lampki nocnej lub biurowej. Ciekawy pomysł, prawda? Możecie również wykorzystać rurkę miedzianą do zrobienia pięknego świecznika, który na pewno przyda się jako element wystroju podczas romantycznej kolacji przy świecach. Wieszak na ubrania z rurki miedzianej to również interesująca propozycja. Jak wiadomo, kobiety ubrań mają więcej niż miejsca, więc gwarantujemy, że każda przedstawicielka płci pięknej ucieszy się z takiego prezentu.

Z rurki miedzianej powstać mogą także różnego rodzaju ozdoby, których z pewnością próżno szukać w sklepie. Własnoręcznie wykonany upominek jest zdecydowanie najlepszą opcją na taką okazję, jaką mamy dzisiaj. Tak naprawdę z rurki miedzianej możecie wykonać co tylko Wam wpadnie do głowy.

My o rurce miedzianej wiemy sporo. W naszej ofercie znajdziecie rurki miedziane o różnych średnicach. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i z niecierpliwością czekamy na efekty Waszej pracy.

Zespół PiterParts

Ciekawe pomysły na prezenty wykonane z rurki miedzianej

2 komentarze

  1. Fajne pomysły. Może na urodziny mojej lubej coś z rurki miedzianej sprawę.

  2. Taka lampka z rurki miedzianej, całkiem fajna sprawa

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.