Najwyższej jakości świece zapłonowe firmy BRISK

Najwyższej jakości świece zapłonowe firmy BRISK

Najwyższej jakości świece zapłonowe firmy BRISK. Nie raz i nie dwa wspominaliśmy, że świece zapłonowe firmy BRISK cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Mowa tu zarówno o świecach zapłonowych z serii Silver, jak i z serii Premium Evo.

Świecie BRISK Silver

Świecie BRISK Silver montowane są w pojazdach, które wyposażone są w instalację LPG. Dlaczego dedykowane są akurat do tych pojazdów? Porównując samochody posiadające jednostki napędowe zasilane benzyną, a te w których zamontowana jest instalacja LPG/CNG w tych drugich występują odmienne warunki spalania. W silnikach pojazdów z LPG panują wyższe temperatury. Co więcej, w tych silnikach mieszanina gazów i powietrza posiada większą rezystancję. By mógł zajść przeskok iskry potrzebne jest wyższe napięcie. W takich warunkach nie każda świeca zapłonowa sprosta zadaniu. Dlatego właśnie warto wybrać świece zapłonowe BRISK Silver, którym niestraszne te warunki.

Najwyższej jakości świece zapłonowe firmy BRISK

Świece zapłonowe BRISK Premium Evo

Świece zapłonowe BRISK Premium Evo dają kopa! W tych świecach zastosowano rozwiązanie, które charakteryzuje się niższym poborem napięcia  z układu zapłonowego. Mowa tu o konstrukcji szczeliny świecy zapłonowej. Co więcej, wraz ze wzrostem zużycia świecy nie zwiększa się napięcie. Dzięki temu posiadacz pojazdu, w którym zamontowane są świece zapłonowe BRISK Premium Evo ma gwarancję dłuższego przebiegu. Zmniejsza się również częstotliwość wymiany świec zapłonowych na nowe. Z pewnością niektórych z Was zaciekawi fakt, że świece zapłonowe BRISK Premium Evo w pewnym stopniu odpowiedzialne są za przyrost mocy. Nie wierzycie. Zerknijcie tutaj 🙂

Najwyższej jakości świece zapłonowe firmy BRISK

Mamy nadzieję, że tych kilku słowach udało nam się Was przekonać, że warto zamontować świece zapłonowe BRISK w swoich samochodach. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Zespół PiterParts

1 komentarz

  1. Polecam Briski, osobiście jestem bardzo zadowolony. Mam Briski PRemium Evo.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.