Nowe rodzaje zaślepek kolektora ssącego w naszej ofercie

Nowe rodzaje zaślepek kolektora ssącego w naszej ofercie

Nowe rodzaje zaślepek kolektora ssącego w naszej ofercie. By uniknąć kłopotów związanych z awarią klapek wirowych jednym ze sposobów jest ich mechaniczne usunięcie. W ich miejsce montuje się zaślepki klap wirowych, które wykonane są z  odpowiedniego, jednolitego materiału, który dostosowany jest do wymagających warunków, które panują w układzie. W naszej ofercie już od dawna dostępne są zaślepki kolektora ssącego. Dzisiaj przedstawiamy Wam nowości, jakie niedawno się u nas pojawiły.

Zaślepka kolektora ssącego silnika BMW 2.0 D N47

Nowe rodzaje zaślepek kolektora ssącego w naszej ofercie

Ten rodzaj zaślepki zaprojektowano w taki sposób, by zablokować osią powstały otwór w kolektorze ssącym po usunięciu klap wirowych wraz z osią. W zestawie znajduje się również element dystansowy, który umożliwi prawidłowy montaż zaślepki. Element ten jest niezbędny w sytuacji, gdy oryginalny ogranicznik osi nie nadaje się do dalszej eksploatacji.

Zaślepki kolektora ssącego silnika BMW N47 wykonane są ze stopu aluminium o oznaczeniu PA6. Materiał ten powszechnie stosowany jest w przemyśle motoryzacyjnym.

Warto zaznaczyć, że ten rodzaj zaślepki nie jest dedykowany dla silników 2.0 D N47N.

Zaślepka kolektora ssącego silnika BMW Diesel 2.5 3.0 N57

Nowe rodzaje zaślepek kolektora ssącego w naszej ofercie

Zaślepka kolektora ssącego podobnie jak w powyższym przykładzie zaprojektowana została w taki sposób, by po demontażu klap wirowych z osią zablokować w kolektorze ssącym powstały otwór.

Do wykonania tego rodzaju zaślepki wykorzystano specjalny stop aluminium 2017 PA6. Materiał ten cechuje się wysokimi parametrami zarówno wytrzymałościowymi, jak i mechanicznymi.

Zaznaczamy, iż ten rodzaj zaślepki nie jest dedykowany do silników BMW M57 i B57.

W każdym z powyższych zestawów znajdują się oryginalne uszczelki  Victor Reinz. Dzięki temu otrzymacie gwarancję odpowiedniego doszczelnienia. Co więcej, każda z uszczelek znajduje się w oryginalnym opakowaniu na którym znajduje się hologram producenta. To z kolei daje Wam gwarancję pochodzenia produktu.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Zespół Piter Parts

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.