Jeszcze więcej zaślepek kolektora ssącego w naszej ofercie

Jeszcze więcej zaślepek kolektora ssącego w naszej ofercie

Jeszcze więcej zaślepek kolektora ssącego w naszej ofercie. Niedawno wspominaliśmy o nowościach w naszej ofercie. W ostatnim czasie nasz asortyment wzbogacił się jeszcze bardziej. Poznajcie kolejne rodzaje zaślepek kolektora ssącego, których producentem jest Piter Parts Automotive.

Zaślepka kolektora ssącego silnika BMW 2.5 3.0 Diesel N57

Jeszcze więcej zaślepek kolektora ssącego w naszej ofercie

zaślepkę zaprojektowaliśmy z myślą o zablokowaniu w kolektorze ssącym powstałego, po demontaży klap wirowych z osią, otworu. Zaślepki silnika BMW N57 wykonane są ze stopu aluminium powszechnie stosowanego w motoryzacji. Mowa tu o stopie 2017 PA6. Materiał ten cechuje się zarówno wysokimi parametrami mechanicznymi, jak i wytrzymałościowymi.

UWAGA! Zaślepka ta nie jest przeznaczona do silników BMW M57 i B57.

Zaślepka kolektora ssącego silnika BMW 2.0 D N47

Jeszcze więcej zaślepek kolektora ssącego w naszej oferciePodobnie jak w powyższym przykładzie zaślepka ta została zaprojektowana w celu zablokowania otworu, który powstał w kolektorze ssącym po demontażu klap wirowych z osią.

Do zestawu dołączony jest moduł dystansowy, dzięki któremu możliwe będzie prawidłowe umiejscowienie zaślepki. Co więcej, element ten jest niezbędny w sytuacji, w której doszło do zużycia oryginalnego ogranicznika osi.

Zaślepka silnika BMW N47 podobnie jak wspomniana już wcześniej zaślepka wykonana została ze specjalnego stopu aluminium 2017 PA6.

Pragniemy jednak zaznaczyć, iż zaślepka ta nie jest przeznaczona do silników N47N.

Zaślepka kolektora ssącego silnika BMW 2.0 D N47N

Jeszcze więcej zaślepek kolektora ssącego w naszej ofercie

Cel, jak i materiał, z którego wykonana została ta zaślepka jest taki sam, jak w przypadku poprzedniej wspomnianej przez nas zaślepki.

Zaznaczamy, iż zaślepka ta nie jest dedykowana do silników N47.

 

 

 

Do każdej zaślepki dołączamy wielofunkcyjne urządzenie.  Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz do kontaktu.

Zespół PiterParts

2 komentarze

  1. Idziecie pełną parą – ładnie ładnie 🙂

  2. Nooo w końcu coś do mojej furki. Elegancko!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.